Fenerbahçe Dergisi Kapandı Mı?

Fenerbahçe Dergisi Kapandı Mı?

Yayın hayatına 2003 yılının Şubat ayında başlayan Fenerbahçe dergisi bu tarihten itibaren her ay yayımlanmıştır. 17 yıllık bu süre boyunca birçok farklı yazının yer aldığı dergi okuyucularına güzellikler sunmuştur. Yapılan son değerlendirme ile birlikte zarar edilen alanların tespiti yapılmıştır. Fenerbahçe taraftarının da yakından takip ettiği derginin kapanıp kapanmayacağı konusunda ki her haberi takip etmektedir. Fenerbahçe dergisi kapandı mı? kapanacak mı? son baskı ne zaman olacak gibi merak edilen hususlarda yakından izlenmektedir. Derginin durumu ile alakalı yapılan açıklama da son sayı 17. Yılında yayımlanacak şeklindedir. 2003 – 2020 tarihleri arasında Fenerbahçe’nin 17 yıllık dönemine ışık saçacak yapıya sahip olması da değerini ortaya koymaktadır. Son yayımlanacak sayı ise özellikleri bakımından dikkat çekici olması düşünülüyor.

Fenerbahce Dergisi Kapandi Mi

Fenerbahce Dergisi Kapandi Mi

Sadece futbol değil birçok dalda alınan başarılı sonuçlar, değerli sporcular ve kulübe dair bilgilerin akışını ortaya koymasından dolayı da dergi oldukça değerlidir. Kulübün tarihinde yaşanmışlıkları birçok seride okuyucuya ulaştırmış olmaları da ayrı güzelliklerdendir. Elbette yıllarca kesintisiz hizmet sunan derginin bir anda kapanma kararı almasında ekonomik etkiler önemli rol oynamaktadır. Kulübün ekonomik çıkmaz içerisine girmesi ve bu zorlu günleri atlatabilmesi noktasında alınan kararlar tamamen ekonomik süreç ile alakalıdır. İlerleyen dönemlerde derginin tekrar faaliyete girip girmeyeceği konusunda da herhangi bir bilgi yoktur. Son derginin en çok satılan seri olacağı kanısı söz konusudur. Derginin tekrardan hizmete girmeme ihtimali söz konusu olduğu için bir nevi anı olarak tedarik edilecek gibi görünüyor.

Son dergide çok farklı halleri bulabilmeniz için yapılan düzenlemeler ise merak konusu olmuştur. Dergi içerisinde eksi futbolcuların anılacağı ve başarılı hallerin sergileneceği düşünülmektedir. Beklentilerin son dergi de zirvede olması da söz konusu. Şampiyonluklarla alakalı bilgileri ve unutulmaz anıları da yine son dergide bulabilirsiniz. Gelecek nesil için hatıra olmasına ek olarak da bir nevi tarihin akışında ön plana çıkacaktır. Yıllar sonra son seriye sahip olanların Fenerbahçe ile alakalı değerleri de ortaya koyacağı söz konusu olabilir. Fenerbahçe taraftarının dergi ile alakalı son bir hatıra kalması noktasında da yoğun talep olacağı da beklentiler arasındadır.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir