Fenerbahçe Dergisi Nedir? Fenerbahçe Dergisi Abonelik

Fenerbahçe Dergisi Nedir?

Fenerbahçe Dergisi, 2003 yılında Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından yayımlanmaya başlamıştır. Bu sayede dergide Fenerbahçe Spor Kulübü ile ilgili haberler verilmeye başlanmıştır. Kampanyaları kart bilgileri, kupa, forma, kalem, not defteri gibi lisanslı Fenerbahçe ürünlerinin tanıtımları bu dergi ile yapılmaktadır. Fenerbahçe Futbol takımı, Fenerbahçe basketbol, voleybol hentbol takımları hakkında bilgiler verilmektedir. Başkandan temenniler ve futbolcuların hayatlarına ilişkin olarak açıklamaları buradan bulmak mümkündür. Bu sayede Fenerbahçe Spor Kulübü ile alakalı olarak yakından uzağa her türlü gelişmeden Fenerbahçe taraftarlarını haberdar etmek adına oluşturulmuş önemli bir dergi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fenerbahce Dergisi Nedir

Fenerbahce Dergisi Nedir

Dergide genel anlamı ile Fenerbahçe Spor Kulübü ile alakalı olarak kulübün başkanı başta olmak üzere, sporcuları ile alakalı çeşitli söyleşiler bulmak ve onları yakından tanıyabilmek mümkün olmaktadır. Spor dünyasına ait her türlü yazıyı Fenerbahçe dergisinde bulan Fenerbahçe taraftarları bu dergileri aldıkları için de aynı zamanda takımına her anlamda destek olmaktadır. Fenerbahçe dergisine abone olmak bir Fenerbahçe taraftarına her zaman fazla kazandırmaktadır. Fenerbahçe dergisine abone olan taraftarlar Fenerium da her üründe geçerli olmak üzere % 10 indirim hakkına sahip olabilmektedir. Bu nedenle takıma destek olabilmek taraftara her zaman kazanç sağlar. Fenerbahçe Spor Kulübü ile Fenerbahçe taraftarının birbirine sunmuş olduğu etkili ve karşılıklı destek de bu şekilde mümkün olmaktadır.

Süper Lig ile birlikte tüm spor kulüpleri birtakım ekonomik sıkıntılara girmiştir. Bu nedenle birtakım spor kulüplerinin gerek dergilerini gerek TV kanallarını kapattıkları ve nakit paraya ihtiyaç duydukları da bir gerçek haline gelmiştir. Beşiktaş Spor Kulübü ve Galatasaray Spor Kulübü, kanallarını kapatmıştır. Bu sayede ekonomik krizi eşiğinden dönmüş ve bir miktar olarak kulüp bütçelerini rahatlatmışlardır. Bununla birlikte Fenerbahçe Spor Kulübü de kendi içerisinde birtakım küçülmelere gitme adımları almıştır. Bu durum ne yazık ki 20. yılına bile gelemeyen Fenerbahçe dergisinin kapatılması hususunda bir karardır. Bu nedenle geçici olarak derginin kapatılma toplantıları sürmekte ve bununla ilgili bir karar alınmak istenmektedir. Fenerbahçe taraftarı bu duruma üzülse de takımlarını desteklemek amacı ile Fenerbahçe Spor Kulübünden çıkan her kararın arkasında olduğunu belirtmektedirler.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir